Zvolte si typ nemovitosti

Reference

Email od klienta dům Nalžovské Hory

Dobry den, dovolte mi vyjadrit se ke sluzbam Vasi realitni kancelare. Ke zprostredkovani prodeje nemovitosti v regionu jsem zvolil Vasi realitni realitni kancelar intuitivne a byl jsem s Vasimi sluzbami velmi spokojen. Nasel jste kupce, ktery zcela vyhovoval mym predstavam o tom, kdo by mel moji byvalou nemovitost dale vlastnit. Veskara jednani z Vasi strany probihala velmi korektne a nanejvys profesionalne. Zaroven velmi ocenuji i poskytnuty pravni servis.
Preji Vam v dalsi praci hodne uspechu a hodne spokojenych klientu.
S pozdravem Jiri Skala

Poděkování od klienta RD Velký Bor

V létě letošního roku jsem se rozhodl prodat rodinný domek na vesnici. Protože nejsem typ,který by běhal po úřadech a vyřizoval všechny potřebné věci k prodeji, rozhodl jsem se pro realitní kancelář. Známý mi doporučil Šumavské reality, pan Ladislav Chaluš. Dal jsem na jeho radu a rozhodl jsem se správně. Za tři měsíce byl náš dům prodaný a já se hlavně nemusel o nic starat. Pan Chaluš to vše zřídil bez nás. Myslím, že byli spokojeni i kupující, kteří chtěli domek na vesnici. Děkuji V. Zdeněk Sušice.

Václav Rubáš

Jednání a ochota pana Chaluše byla na výbornou. Poradil a pomohl a hlavně jednal na rovinu a férově. Od něj by si spoustu realitek a hlavně některých makleřů mohlo vzít příklad jak se jedná se zájemcem o nemovitost. Tímto mu děkujem.